مشخصات پروژه

کارفرما: بخش خصوصی
موقعیت: استان تهران - شهر تهران
مساحت پروژه: 130 متر مربع
سال شروع پروژه: 1395
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

درباره پروژه

پروژه بازسازی منزل مسکونی در ساختمان مجتمع مسکونی شهرک چشمه، در ابتدا بر اساس نیاز کارفرما با شرایط ایجاد یک اتاق خواب جدید به همراه سقف کاذب کناف و نور مخفی و کابینت و نصب کاشی و سرامیک در سرویس های بهداشتی و آشپزخاه و کف و تعویض درها و پوشش دیوار شروع گردید.
ولی در هنگام شروع به کار پروژه با توجه به فرسوده بودن لوله های تاسیسات آب سرد و گرم و شوفاژ، تصمیم به تعویض لوله های فوق و ایجاد عایق رطوبتی (قیرگونی) جدید برای سرویس ها و آشپزخانه گرفته شد.
در این پروژه درهای داخلی از نوع hdf و درخارجی از نوع ضدسرقت انتخاب گردیده شد. کابینت پروژه فوق از نوع های گلاس با تجهیزات و اکسسوری کامل (شامل فر، گاز، هود و سینک) تهیه و اجرا گردید. کف واحد مسکونی سرامیک رکتیفاید شده درجه یک از نوع طرح سنگ انتخاب و اجرا گردید. همچنین برای پنجره ها ، ار نوع یو پی وی سی ویستا بست با یراق آلات ترک دو حالته تهیه و اجرا گردید. پوشش دیوار برای پروژه فوق ترکیب کاغذ دیواری و رنگ بوده است ولی در بخش هایی از جمله پشت و میز تلویزیون و ورودی از سنگ آنتیک استفاده شده است.
پروژه فوق با توجه به محدودیت های مالک، با وجود اینکه اکثر آیتم های بازسازی را دربر میگرفت، ظرف مدت 35 روز کاری اجرا گردیده شد.