فروردین 16 1396 0اظهار نظر
سرمایه گذاری و طرح توجییه فنی اقتصادی

توجیه فنی اقتصادی طرح گردشگری و شرایط اولیه پذیرش طرح و گرفتن وام و تسهیلات از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

توجیه فنی اقتصادی طرح و  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تمایل زیادی توسعه و تقویت گردشگری و در نتیجه ، بالا بردن گردشگر داخلی و خارجی و رونق اقتصاد گردشگری دارد. بر این اساس تلاش میکند سرمایه ها را به سمت گردشگری سوق دهد و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را بالا ببرد. سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای رسیدن به اهداف فوق، معاونتی به نام معاونت سرمایه گذاری دارد که به سرمایه گذاران کمک و راهنمایی می‌نماید تا بتوانند طرح خود را با کمک تسهیلات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به ثمر برسانند. یکی از مهمترین روش ها یاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به سرمایه گذاران، دادن تسهیلات با نرخ بهره پایین، از طریق بانک های عامل می‌باشد.

طرح توجیه فنی اقتصادی
طرح توجیه فنی اقتصادی

خدمات “تهیه طرح امکان‎سنجی و توجیه اقتصادی” مهندسان مشاور هفت شهر آریا را مشاهده نمایید … 


 

توجیه فنی اقتصادی پیش نیاز تصویب طرح گردشگری

برای تصویب طرح های سرمایه گذاری در گردشگری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیازمند توجیه طرح می‌باشد. طرح توجیه اقتصادی و فنی، طرحی است که مشاور آن را برای سرمایه گذار تهیه می‌نماید. به وسیله طرح توجیهی و تایید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، سرمایه گذاران می‌توانند از طریق بانک های عامل، حدود 80 درصد از سرمایه مورد نیاز خود را تامین نماید. البته سرمایه گذار طرح های سرمایه گذاری گردشگری باید توانایی تامین مالی حداقل 20 درصد از هزینه طرح خود را داشته باشند.

توجیه فنی اقتصادی طرح گردشگری
طرح توجیهی طرح گردشگری

مهندس مشاور هفت شهر آریا، تهیه کننده و یاری کننده توجیه اقتصادی و فنی طرح های گردشگری

مهندس مشاور هفت شهر آریا به غیر از تهیه طرح توجیهی برای کارفرما یا سرمایه گذار، وظیفه پیگیری و تصویب طرح در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین بانک های عامل را بر عهده دارد. این مهندسان مشاور با توجه به اشراف کامل به فرآیند اداری و ضوابط و مقررات قانونی به سرمایه گذار کمک می‌نماید تا سرمایه خود را در طرح مورد نظر خود و با تسهیلات و وام مطلوب دولتی به ثمر برساند.

سرمایه گذاری و طرح توجییه فنی اقتصادی
سرمایه گذاری و طرح توجییه فنی اقتصادی

خدمات “تهیه طرح امکان‎سنجی و توجیه اقتصادی” مهندسان مشاور هفت شهر آریا را مشاهده نمایید … 


 

یک پاسخ یا نظر بنویسید

5 × یک =